Zakázkový vývoj

Poskytujeme zakázkový vývoj elektronických zařízení a systému z oblasti měřicí, zabezpečovací a průmyslové techniky, včetně veškerého softwarového vybavení. Zaměřujeme se spíše na návrh jednodušších zařízení (dvouvrstvé a čtyřvrstvé plošné spoje) s velkým nákladem. Jsme však schopni vyvíjet i složitější hardware (BGA, plošné spoje s 6 a více vrstvami). Návrh zařízení dle směrnic vztahujících se k EMC je samozřejmostí.

Výstupem našeho zakázkového vývoje je většině případů kompletní vývojová a výrobní dokumentace, softwarové vybavení a hotový prototyp. Po dokončení vývoje Vám rádi poskytneme naše služby v oblasti výroby elektronických zařízení.

Konzulatace zadání a rešerše

Na základě zadání a požadavků klienta posoudíme realizovatelnost daného zařízení a zpracujeme předběžný návrh výsledného zařízení. Na jeho základě zpracujeme cenovou kalkulaci výsledného zařízení a provedeme průzkum trhu.

Návrh hardware

Při vývoji elektroniky se spoléháme na moderní návrhové systémy, které umožňují bezproblémový návrh vysokofrekvenčních zařízení splňujících směrnice pro EMC. Dále jsme schopni provázat vývoj elektroniky s vývojem mechanických součástí části (krytů, přistrojových krabic apod.) výsledného zařízení.

Prototyp a software

Naše výrobní kapacity umožňují prototypovou výrobu všech elektronických částí. Mimo jiné jsme schopni poskytnout i prototypovou výrobu kovových dílů obráběním a plastových dílů pomocí 3D tisku. Z oblasti software se specializujeme na ANSI C, FreeRTOS a Linux. Pro uživatelské aplikace pak C# .NET.